V pondělí 4. listopadu 2019 byly v nádherných prostorách pražského paláce Žofín vyhlášeny výsledky firemního žebříčku Právnická firma roku 2019. Jednalo se již o 12. ročník této prestižní soutěže, která se každým rokem těší většímu zájmu ze strany odborné a laické veřejnosti. I nad letošním ročníkem převzalo záštitu Ministerstvo spravedlnosti ČR a Česká advokátní komora.

tdpA – Trojan, Doleček a partneři, advokátní kancelář s.r.o. se stala vítězem v kategorii firemní compliance a další důležitá ocenění zaznamenala v kategorii trestního práva, řešení sporů a arbitráže, práva hospodářské soutěže a práva restrukturalizace a insolvence. tdpA se taktéž stala doporučenou českou firmou na mezinárodních trzích.

Cenu převzali na galavečeru za tdpA partneři kanceláře Mgr. Lukáš Trojan a Mgr. Martin Doleček.

„Je pro nás velkou ctí a potěšením, že byla práce našeho týmu na poli firemní compliance oceněna ve formě vítězství v této kategorii soutěže Právnická firma roku. Tohoto výsledku bychom nedosáhli bez našich klientů, našich expertů a spolupracovníků i konkurence, která nás motivuje k dalšímu růstu. Ocenění považujeme nejen za náš úspěch, ale taktéž jako závazek se v této oblasti neustále zdokonalovat.“, uvedl partner kanceláře Lukáš Trojan.

Categories: Novinky